Osoby pełniące funkcje kluczowe:

WÓJT GMINY – Sławomir Renkiewicz (087) 569 10 19, w 13

lub (87) 562 72 33, email – wojt@przerosl.eu

SEKRETARZ GMINY – Franciszek Bagiński (087) 569 10 19, w 16

lub (87) 562 72 36, email – bagfranski@przerosl.eu

SKARBNIK GMINY – Grażyna Franko (087) 569 10 19, w 14

lub (87) 562 72 34, email – skarbnik@przerosl.eu

Struktura organizacyjna urzędu:

REFERAT FINANSOWY:

  • Stanowisko pracy do spraw księgowości budżetowej (Fn I)

    Anna Łazarowicz – Kowalewska (87) 569 10 19, w. 14 lub (87) 562 72 34, email – kowalewska@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowej, płac i rozliczeń (Fn II)

    Wioletta Pietrzak (87) 569 10 19, w. 27 lub (87) 562 72 47 email – pietrzak@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłat (Fn III)

    Teresa Kramkowska (87) 569 10 19, w. 27 lub (87) 562 72 47 – kramkowska@przerosl.eu

SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY

  • Stanowisko pracy do spraw dowodów osobistych i ewidencji ludności  (USC)

Irena Best (87) 569 10 19, w. 25 lub (87) 562 72 45, email usc@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw obsługi rady gminy i pozamilitarnych ogniw obronnych (Oc)

Bogumiła Jankowska (87) 569 10 19, w. 21 lub (87) 562 72 41 jankowska@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw ogólno organizacyjnych (Or)

Iwona Tertel (87) 569 10 19 lub (87) 562 72 30, email sektetariat@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw rolnictwa, gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego (Rg)

Teresa Boguszewska (87) 569 10 19, w. 21 lub (87) 562 72 41, email boguszewska@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw ochrony środowiska, oświaty i działalności gospodarczej (Bo)

Aneta Dyczewska (87) 569 10 19, w. 21 lub (87) 562 72 41, email dyczewska@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw funduszy unijnych i krajowych oraz  inwestycji (In)

Małgorzata Buraczewska (87) 569 10 19, w. 22 lub (87) 562 72 42, email buraczewska@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw drogownictwa, informatyki i informacji publicznej  (Gk)

Tomasz Kardel (87) 569 10 19, w. 22 lub (87) 562 72 42, email kardel@przerosl.eu

  • Stanowisko pracy do spraw utrzymania czystości i porządku w gminie oraz rozliczeń komunalnych (CZk)

Joanna Rokosz (87) 569 10 19, w. 25 lub (87) 562 72 45, email rokosz@przerosl.eu

  • Radca prawny (Rp) – Jerzy Lewczuk 087) 569 10 19

Powiększ

  • A  A  A  A  

Kalendarz

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31